Аварійна служба підприємства будь-коли напоготові!

Опалювальний сезон 2020/2021 підходить до завершення.

   Та це не означає, повідомили у службі головного інженера, що аварійна служба підприємства послабила свою готовність до різних викликів. Як і на початку сезону та у його розпал, так і на його фінальному етапі, аварійна бригада у складі зварювальника, двох слюсарів і водія чергують у цілодобовому режимі, готові до негайного усунення аварійної ситуації, що виникає на тепломережах.

  Повторюємо, „на тепломережах”. Адже, як показує практика, більшість перебоїв із теплопостачанням виникає у мережах, що знаходяться всередині будинків. А це - зона відповідальності управляючих компаній, на балансі яких вони перебувають або ОСББ. І хоча аварійники „Світловодськпобуту” і тут готові прийти на допомогу, у головного інженера нагадують, що у таких випадках, слід спочатку зв’язатися або з керуючою компанією, або з головою ОСББ, які й мають визначитись, чи варто сигналізувати нашу аварійну службу.

   Відтак, вже вкотре нагадуємо: якщо у вашому будинку (чи квартирі) виникли проблеми з централізованим опаленням, звертатися спочатку потрібно до управляючі компанії чи до голови ОСББ.

   Аварійну ж службу „Світловодськпобуту” треба інформувати невідкладно, якщо ви виявили випаровування з місць на вулиці, де прокладені наші мережі. Наш телефон 067-374-29-30. Будьмо взаємо-ввічливими!

Прес-служба