Характеристика підприємства СП ТОВ "Світловодськпобут"

Спільне підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю “Світловодськпобут” створено в жовтні 2001 року шляхом об’єднання внесків в статутний фонд підприємства Світловодської міської ради ( 50 % ) та приватного підприємства “Політрейд” м. Київ (50 %) з метою виведення з кризового стану теплопостачання міста.

Основний напрямок діяльності підприємства – виробництво теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення.

Виробнича база – шість котелень, загальною потужністю 115 Гкал/год, довжина теплових мереж (разом із вводами інженерних мереж до будинків) – 80,9 км (у двохтрубному вимірі). Додатково підприємство обслуговує автономну котельню центральної районної лікарні.

Підприємство активно розвиває додаткові напрямки діяльності:

будівництво (будівництво 170-квартирного будинку в якості генпідрядника, капітальний ремонт пологового будинку відділення ЦРЛ, спорудження швидкомонтованих будівель для птахівництва в Київській області, участь у реконструкції міського спортивного комплексу ім. Тузовського та багато інших об’єктів);

автопослуги;

здача приміщень в оренду під офіси;

надання послуг електротехнічної лабораторії.

Це дозволяє збільшити обсяги реалізації, в повній мірі задіяти працівників в міжопалювальний період, залучати додаткові обігові кошти для сталого функціонування підприємства.

Підприємство неодноразово нагороджувалось Грамотами та Подяками від Прем’єра-міністра України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Державного Комітету України з енергозбереження, облдержадміністрації.

Етапи розвитку підприємства

2001 рік
Створення підприємства. До складу входять п’ять котелень сумарною потужністю 136 Гкал/год, включаючи 24 котлоагрегата, 70 км теплових мереж. Наприкінці 2001 р. було завершено реконструкцію опалювальної котельні №6, з заміной парових котлів ДКВР-20-13 на Е 1/9 із одночасним переводом їх із парового на водогрійний режим.
Економічний ефект складав 235 тис. грн. за рік.

2002 рік
Будівництво «з нуля під ключ» власними силами підприємства нової квартальної котельні потужністю 5,4 Гкал/год в мікрорайоні “Ревовский” замість збиткової промислової котельні СПТМ потужністю 165 Гкал/год.
Економічний ефект 832 тис. грн. за рік.


2003 рік
Будівництво ТП-10 кВ на котельні №6, введення в експлуатацію нового адміністративного будинку в центральній частини міста з розміщенням в ньому служб підприємства по роботі з населенням і здача приміщень в оренду під офіси.


2004 рік
Реконструкція котельні №2 із повною модернізацією котлів та переведенням їх у водогрійний режим із суттєвим підвищенням ККД.
Створення найсучаснішої в місті електротехнічної лабораторії.


2005 рік
Монтаж і введення в експлуатацію когенераційної установки на базі вітчизняного двигуна-генератора ДвГІА-630, що суттєво знижує собівартість теплової енергії.
Початок капітального ремонту пологового будинку відділення ЦРЛ.
Підприємство зайняло перше місце у Всеукраїнському конкурсі за звання "Краще підприємство комунальної теплоенергетики України".

2006 рік
Реконструкція котельні №3 з переводом парових котлів ДКВР 20/13 у водогрійний режим роботи та установкою сучасного комплексу з обліку спожитих енергоносіїв та виробленого тепла.
Завершення реконструкції пологового будинку.


2007 рік
Завершення будівництва 172-квартирного житлового будинку по вул.. Конька №27, започаткування встановлення теплових лічильників на житлових будинках міста силами підприємства.


2008 рік
В ході виконання заходів з енергозбереження за рахунок коштів Державного бюджету та співфінансування підприємства 2008 році було придбано ще один газогенератор і тим самим повністю забезпечено власне виробництво електроенергії з низькою собівартістю і знижено витрати на виробництво теплової енергії.
По загальнодержавній програмі «Реформування та розвиток ЖКГ» проведена реконструкція по заміні трубопроводів на попередньо ізольовані труби по вул. Робітнича, 2.
Підприємство виконало реставраційно-відновлювальні роботи Онуфріївського парку, (реконструкції систем водопостачання та теплопостачання).
Світловодськ став першим містом області, в якому було розроблено та затверджено міською радою оптимізовану схему теплопостачання міста.

2009 рік
Завдяки плідній співпраці із міжнародною фінансовою організацією NEFKO було реалізовано соціальний проект, пов’язаний із відновленням гарячого водопостачання міста та стабілізацією роботи міського спортивного комплексу в міжопалювальний період, в рамках якого придбано когенераційну установку Caterpillar в контейнерному виконанні.
За власні кошти замінені магістральні трубопроводи по вул. 8 Березня та 9 Січня із використанням попередньоізольованих труб.
Проведено повну заміну вузлів обліку природного газу на більшості котелень.
Розпочато проектні роботи з встановлення теплового насосу потужністю 1 МВт на котельні №2.

2010 рік
Введення в експлуатацію когенераційної установки Caterpillar на майданчику котельні №2. Реконструкція вузлів обліку тепла на котельних підприємства (заміна на сучасні із підвищеним класом точності), продовження реконструкції тепломереж із заміною труб на попередньо ізольовані.

 

2022 рік

Керуючсь рішенням Світловодської міської ради, про вихід із чсла засновників СП ТОВ "Світловодськпобут", рішенням єдиного учасника СП-ТОВ «Світловодськпобут» було змінено назву підприємства «Спільне підприємство-Товариство з обмеженою відповідальністю «Світловодськпобут» (код ЄДРПОУ 31678853) на «Товариство з обмеженою відповідальністю «Світловодськпобут», (код ЄДРПОУ 31678853), місцезнаходження Кіровоградська область, Олександрійський район, місто Світловодськ, вул. Сковороди Григорія, 2А.

Галерея зображень

Поділитися

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10