УВАГА! ВАЖЛИВО!

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

СП-ТОВ "Світловодськпобут" запрошує керівництво області та міста приєднатися до конструктивного вирішення питання щодо початку опалювального сезону

 

     Початок опалювального сезону 2019/20 років – сьогодні є найактуальнішим, найважливішим питанням, яке цікавить громаду міста, працівників СП-ТОВ "Світловодськпобут" і має дуже цікавити представників як міського, так і обласного керівництва.

   Нажаль, спроби винайти дієвий спосіб вирішення цієї нагальної проблеми поки ні до чого не призвели. Але ми і надалі будемо робити все можливе, аби в оселях світловодців з’явилося тепло.

   Тому ми звертаємося до голови Кіровоградської обласної ради Чорноіваненка О.А., та вкотре до першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленка С. П., голови Світловодської міської ради Козярчука В. В., секретаря Світловодської міської ради Сапянова Ю. О., першого заступника керівника Знам'янської місцевої прокуратури Рубана В. В., начальника Світловодського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Гулого А. А., начальника Світловодського підрозділу управління СБУ в Кіровоградській області Хмари Д. М. та всіх депутатів Світловодської міської ради з пропозицією, взяти участь в обговоренні питання початку опалювального періоду 2019/20 років з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації в м. Світловодськ.

   Зустріч відбудеться 28 жовтня 2019 року о 9.00 за адресою: вул. Григорія Сковороди, б. 2а (Актова зала СП-ТОВ "Світловодськпобут".

  Листи відповідного змісту надіслано вказаним особам.

  Шановні світловодці! Ми сподіваємося, що запланована зустріч нарешті дозволить нам всім прийти до єдиного конструктивного рішення і питання початку опалювального сезону буде вирішено позитивно.

З повагою, адміністрація СП ТОВ «Світловодськпобут»

gallery/img454