Дворазова Чемпіонка України побувала в гостях у СП

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

Минулого тижня до колективу СП-ТОВ «Світловодськпобут» завітала почесна юна гостя, дворазовий Чемпіона України з віндсерфінгу Анжеліка Гарькава.

gallery/000

   Представляючись, 14-річна гордість нашого міста розповіла, що навчається в ЗОШ №1, нині перейшла до восьмого класу і стільки ж (8 років) вже займається цим спортом.

  Перші роки, зізнається дівчинка, вона займалася виключно з ініціативи тата, який є фанатом даного виду спорту. Самій же Анжеліці віндсерфінг подобався не надто, тим більше, що дівчинка займалася на дошці з крилом (вітрилом) в самоті.  Але з часом, особливо після того, як до дівчинки приєдналися інші діти, Анжеліка закохалася у хвилі і вітер.

   Два роки тому юна спортсменка зі Світловодська дуже зацікавила тренера Української збірної з віндсерфінгу і він викликав її на змагання. І не помилився із вибором, адже у дівчинки виявився неабиякий потенціал. В перших же змаганнях професійного рівня дівчинка продемонструвала чималі навички та серйозні претензії на лідерство у своїй категорії.

  Нещодавно Анжеліка повернулася з Тернополя, де проходили цьогорічні змагання Чемпіонату України. Повернулася із золотою медаллю! Вже другою у своїй професійній спортивній кар’єрі!

   Анжеліка, за допомогою батьків, познайомила працівників СП-ТОВ «Світловодськпобут» з цим видом спорту, демонструвала навички керування крилом, навчала бажаючих правильно триматися на дошці, відповідала на питання, які цікавили присутніх.

   Також, подякувала за допомогу у вирішенні певних організаційних питань, надану адміністрацією «Побуту»,  для участі дівчинки в Чемпіонаті.

    Наступний крок – ще один Чемпіонат України, який пройде в Одесі наприкінці вересня. Після змагань в Українській Південній Пальмірі стане зрозуміло, хто представлятиме Україну на Чемпіонаті Світу з віндсерфінгу, який відбудеться в Іспанії у жовтні 2019 року. 

   Колектив СП-ТОВ «Світловодськпобут» бажає дівчинці сталого розвитку та подальших успіхів у своїй спортивній кар’єрі, адже ми віримо, що до титулу Чемпіонки України додасться і звання учасниці Чемпіонату Світу. А краще – Чемпіона!

 

Інформаційна служба СП-ТОВ "Світловодськпобут"