Заради цього ремонтні бригади „Світловодськпобуту” присвятили вихідні дні

   Минулого тижня ми спостерігали різке зниження температури повітря, до мінус 10 градусів…  Підвищення градусу теплоносія призвело до кількох поривів у системі централізованого теплопостачання міста. Двоє з таких поривів зачепили освітні заклади – школи за номерами 3 і 4. Аби не допустити збоїв у навчальному процесі цих шкіл, ремонтні бригади підприємства, дії яких координував головний інженер Анатолій Могильний, з вечора п’ятниці, 5 лютого, розпочали з четвертої школи.

   Таким чином там було замінено ділянку шляхопроводу подачі теплоносія. А у неділю, 7 лютого, було усунуто порив магістралі, що живить теплом третю школу, де на той час температура у приміщенні впала до 10 градусів тепла... На проблемні об’єкти особисто приїздили генеральний директор СП Сергій Московський та його перший заступник Андрій Зінченко – що означало важливість якісного і своєчасного виконання відновлювальних робіт... Ремонтники впорались – температура у аудиторіях цих шкіл на вечір неділі становила плюс 19 градусів.

    Крім цього, за ці вихідні було усунуто причини ще двох поривів мереж, відповідальних за теплопостачання багатоквартирних будинків №№ 45 і 77 на вулиці Героїв України.

      

Прес-служба

            

У понеділок на школярів чекали вже теплі аудиторії