Сьогодні ввечері тепло надійде в усі куточки Світловодська

Сьогодні, 30 жовтня, було завершено заключний етап початку опалювального сезону 2020-2021рр.: запущено в роботу котел на найбільшій в місті  3-ій котельні.

    Варто зауважити, що крім поривів, існують будинки, які, завдяки бездіяльності своїх управляючих компаній, не підготувалися до отримання теплоносія.

     Крім того, деякі ОСББ самочинно перекрили вхідні засувки, «аби не платити зайвого».

   По-перше, таким чином вони позбавили опалення не тільки свої будинки, а й інші, пов’язані з ними.  По-друге, подібне самочинство може призвести до тяжких аварійних наслідків, після чого відновити опалення буде дуже дорого і важко.

  Прикладом подібної ситуації цього року є котельня № 1 (мікрорайон Ревівка) – у зв’язку з неготовністю найбільшого будинку до опалювального сезону та несвоєчасному наповненню теплоносієм внутрішньобудинкових мереж, виникли пориви, усунення яких здійснювалось протягом цього тижня.

   «Звичайно, - зауважив заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал, - будемо розбиратися з керівниками ОСББ, але все одно зробимо все залежне, аби мешканці отримали тепло в межах чинного законодавства».

    Нажаль, по місту існує чимала кількість аварійних ситуацій. Кожну з них буде усунуто в порядку черговості і в максимально стислі терміни, адже бригади ремонтників працюватимуть без вихідних.

 

Інформаційна служба СП-ТОВ «Світловодськпобут»

 

 

Шановні світловодці-абоненти СП-ТОВ «Світловодськпобут»!

    Звертаємо вашу увагу, що офіційною, достовірною, перевіреною і підтвердженою інформацією є тільки та, яку ви отримуєте на нашому сайті та сторінці в Фейсбук.

Все інше – припущення і роздуми на вільну тему.
Слідкуйте за новинами на наших офіційних інформаційних ресурсах.

Дякуємо за увагу, підтримку та розуміння.

     «На даний момент працюють всі 6 котелень по місту», – говорить генеральний директор СП-ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський.

   Ближче до вечора споживачі СП-ТОВ «Світловодськпобут» матимуть тепло по всьому місту, окрім будинків, які відключені у зв’язку з поривами на теплових мережах.