УВАГА! ВАЖЛИВО!

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

Шановні абоненти СП-ТОВ «Світловодськпобут!

Якщо Вам не байдуже, чи буде в Ваших оселях тепло, наступна інформація для Вас:

           Підприємство, а разом з ним і всі мешканці міста вже декілька років потерпають від діяльності органів місцевої влади. В зв’язку з  ігноруванням інвестиційних програм та непрофесійним розрахунком норми споживання підприємство втратило за три роки близько 25 млн. грн.

В зв’язку з  відбором газу в 2016 році без договорів з НАК «Нафтогаз України» за вказівкою місцевої влади, підприємство має сплатити за цей газ подвійну ціну ще й штрафні санкції на суму близько 15 млн. грн.

В зв’язку з неспроможністю влади знайти орендарів на вільні приміщення, борг за опалення цих приміщень складає 2 млн. 640 тис. грн.

Комунальне підприємство «Добробут» має борг 2 млн. 513 тис. грн.

СП – ТОВ «Світловодськпобут» неодноразово звертались до влади з проханням вирішити ситуацію з оплатою цих боргів. Вже є і судові рішення, але, незважаючи на «перше місце по області» та «50% власності громади», кошти не виділяються.

Підкреслюємо, що ми не вимагали допомоги та дотацій з кишень жителів міста, як то роблять інші комунальні підприємства. Просимо тільки сплатити борги. Реакції немає.

Про подібну нашій ситуації чітко виразив думку державної влади Прем’єр-міністр КМУ Гончарук О.В. на селекторній нараді, що відбулась 1 жовтня 2019 року (представників нашої міської влади на ній не було). Він сказав: якщо громада безвідповідально ставиться до свого міста, держава такій громаді допомагати не буде.  

Отже, не буде рішення про зменшення відсотку сплати за газ для отримання номінацій від НАК «Нафтогаз  України», як то було в минулому році, що дало змогу нам розпочати опалювальний сезон.

Від обласної влади допомоги також жодної. Вони пропонують нам вкладати договори на газ з іншими газотрейдерами, ціна яких значно вища, ніж в Нафтогазі. Їм немає діла до того, що це потягне за собою збільшення тарифу і ляже на наші з Вами гаманці.

Наразі для отримання номінацій нам необхідно сплатити 22,6 млн. грн.

Дякуємо всім, хто сплачує послуги. Завдяки ним ця сума щодня зменшується.

3 жовтня відбувся «круглий стіл» за участі депутатів, голів ОСББ, журналістів, громадських діячів міста. Не всі із запрошених змогли чи забажали прийти. На нашому офіційному сайті є повне відео, де Ви можете більш детально ознайомитись з ситуацією, що склалась.

Розуміємо, що без підтримки жителів міста, ми не зможемо розпочати опалювальний сезон.

Ми звернулись до міської влади з проханням надати ПОВОРОТНУ!!! допомогу підприємству, щоб не залишити місто без тепла. Чекаємо на відповідь.

Звертаємось до Вас також з проханням відповідально! (хто б там що не говорив) поставитись до цієї проблеми. Сплатіть, будь ласка, борги, а якщо маєте можливість, сплатіть авансовим платежем за опалення. Доля підприємства і початку опалювального сезону виключно в руках мешканців.

З повагою,

Адміністрація СП-ТОВ «Світловодськпобут»З повагою, адміністрація СП ТОВ «Світловодськпобут»