Опалювальний сезон триває, - Сергій Московський.

І ще дещо...

      Як відомо, від 24 лютого зловорожа Московія зухвало вдерлася в Україну. Відтоді у країні було оголошено воєнний стан. В таких складних умовах працює підприємство  ТОВ „Світловодськпобут”.

За словами генерального директора підприємства Сергія Московського, всі його шість котелень продовжують працювати, постачаючи тепло для світловодців у штатному режимі.

   „Чисельність працівників у нас дещо зменшилась – з понад десятка наших чоловіків як рядових працівників, так і з числа керівництва, які мають військові спеціальності, взяли до рук зброю і поповнили ряди ЗСУ та Територіальної оборони. Відтак ті, хто залишився, працюють і за себе, і за наших захисників”, - зазначив Сергій Володимирович.

     Ще, додав він, до повсякденних, мирних, обов’язків працівників ТОВ „Світловодськпобут” додалися й суто воєнні. На підприємстві налагоджено виготовлення протитанкових „їжаків” та двохярусних ліжок для приміщень, у яких розміщуються тимчасово переміщені особи з зон бойових дій - жінки, діти та люди похилого віку. Анна Трубаченко організувала доставку на підприємство скляної тари – для виготовлення так званих  „Бандерівських смузі”.

    „Інгредієнти для наповнення пляшок ми маємо у своєму розпорядженні. І будь-якої хвилини готові приступити до виготовлення пекельної суміші”, - сумно посміхається Сергій Московський.

   Щодо злагодженої співпраці з керівництвом міста, її забезпечення від останнього покладено на начальницю міського ЦНАПу Наталію Молчанову, з якою тримається тісний комунікаційний зв’язок.

Єдине, чого бракує не поточний момент, - паливно-мастильні матеріали. В зв’язку з цим, на адресу керівництва Світловодської ОТГ підприємством надіслано відповідні листи. На їх позивне реагування Сергій Володимирович висловив сподівання всього колективу підприємства.

    „Ми віримо, що попри нинішню люту годину, ТОВ „Світловодськпобут” гідно завершить опалювальний сезон – це для нас найважливіше. З усім іншим ми будемо розбиратись після нашої Перемоги над окупантом. Слава Україні!”, - підсумував Сергій Московський.

 

Інформаційна служба ТОВ „Світловодськпобут”

     ТОВ „Світловодськпобут” забезпечує теплом Світловодськ попри зменшення числа його працівників - вони пішли боронити рідну землю від ворожого нашестя