Сергій Московський: "Ми відповідально ставимося до своїх обов’язків і не даємо розгулятися емоціям"

   До завершення фактичного опалювального сезону 2018-2019 залишилося кілька тижнів і синоптики не обіцяють нам суттєвих потрясінь, тож вже сьогодні ми можемо говорити про попередні підсумки його перебігу.

   Опалювальний сезон був важким від початку – варто лише згадати як довго виконком не давав нам затвердити тариф, який є основою роботи підприємства в цілому.  В першу чергу абоненти СП відчули наслідки затягування з тарифом через численні аварії, які виникали по місту ­– у підприємства банально не вистачало коштів на проведення повномасштабних випробувань та, відповідно, ремонтних робіт теплових мереж.

   Невирішеною і далі залишається ситуація із внутрішньобудинковими сітями, в тому числі Світловодська ЦРЛ (пам’ятаєте випадок, коли через аварію в ЦРЛ декілька днів не було опалення в будинках поряд з лікарнею?). Аварії застарілих мереж призводять до втрати тиску в системі і, відповідно, страждає якість послуги для інших споживачів.

   Наступний момент – виконкомівські дозволи на відключення від системи централізованого опалення. Найдивніше те, що люди не хочуть розуміти незаконність рішень виконкому і готові на все, аби досягти своєї мети, навіть всупереч діючому законодавству та нехтуючи правами інших людей.

   "Як би важко нам не було – говорить генеральний директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Сергій Московський, – які б перепони не ставили нам наші "доброзичливці" – ми працювали і будемо працювати далі. Звичайно все це викликає купу негативу, спрямованого на підприємство та його колектив, але ми відповідально ставимося до своїх обов’язків і не даємо розгулятися емоціям."

   Тим не менш в цьому сезоні було відновлено роботу водяних котлів № 1-й (2-котельня) та 9-й (3-я, останній взагалі простояв 20 років) та встановлено новий котел на котельню №5.

   В цьому році "Світловодськпобут" планує провести одну з найбільших ремонтних кампаній за всі роки існування підприємства. Зокрема, суттєві ремонтні роботи будуть проведені на котельнях, відновлено обладнання, в тому числі придбання для 5-ї котельні нового котла Buderus, замінено котлові труби, перевірено і відрегульовано роботу всього електрообладнання, об’єднання 7-ї та 2-ї котелень і багато-багато іншого. Ця робота почнеться відразу по закінченню подачі тепла.

   Тепер декілька цифр.

   З початку опалювального сезону вироблено 78,889 тис. Гкал. Відпущенно споживачам 66,242 тис. Гкал. Нараховано за теплову енергію 108 958,2 тис. гри. з ПДВ, в тому числі нараховано пільг та субсидій 22 942,7 тис.грн. Сплачено споживачами за теплову енергію 45 587,8 гис.грн. Сплачено пільг та субсидій 22 025,0 тис.грн.

   Борг за теплову енергію станом на 14.03.2018 р. складає 71 675,9 тис.грн. Заборгованість з різниці в тарифах станом на 01.01.2019р. складає: по населенню 13 247,2 тис.грн. (в тому числі за 2018 рік 4 904,8 тис.грн.), по бюджетним установам 3 346 тис.грн.

   Спожито природного газу 11 243,8 тис.м куб на суму 93 846,3 тис.грн. з ПДВ.

   17 березня Україна відсвяткувала День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – професійне свято колективу СП ТОВ "Світловодськпобут".

   З нагоди професійного свята комунальників, 15 березня в Кропивницькому пройшли конкурсні святкові заходи, участь в яких взяла і делегація СП ТОВ "Світловодськпобут". В змаганнях на вправність та професійні навички серед дев’яти команд, світловодськпобутовці теж вибороли призові місця: друге місце в номінації "Кращий кранівник" та 4 на звання "Кращий екскаваторник".

   "Незважаючи на всі складнощі буття, - говорить Сергій Володимирович, - я з величезною шаною ставлюся до свого колективу, до всіх працівників СП ТОВ "Світловодськпобут". Я вдячний кожному з них за високе відчуття обов’язку і професіоналізм. Користуючись нагодою, хочу ще раз привітати наш колектив з професійним святом, побажати щастя, здоров’я, добра, родинного затишку і, обов’язково, тепла! Також хочу привітати зі святом колег-комунальників, побажати всього найкращого, терпіння і наснаги у нашій нелегкій роботі".

Поділитися

gallery/003

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.