Підготовка до опалювального сезону триває повним ходом

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

В розпалі літо і про новий опалювальний сезон, принаймні, для більшості адекватних громадян, здавалося б, згадувати ще дуже рано. Але керівництву та працівникам СП ТОВ «Світловодськпобут» «спокій тільки сниться». Наприклад, цього разу у депутата Кучугурного з’явилася стоп’ятсотвідсоткова інсайдерська інформація про те, що котельні до нового опалювального сезону не готові, а колектив СП цілими днями «валяє ваньку» за рахунок политих кров’ю, сльозами і потом коштів мешканців міста, абонентів теплопостачального підприємства. Звідки інформація пан депутат не уточнює  – скоріш за все якраз від постраждалого громадянина «ваньки».

   Більше того, до пана Кучугурного приєдналася ще одна прихильниця руху «Світловодськ без побуту» така собі пані Яна, яка, хоч трохи і переінакшила слова Інтернаціоналу, але сенс своїх закликів залишила той же – «до основанья, а затєм ми НАШ, ми новий мір…». І знову без уточнення: НАШ – це чий і де в ньому місце для всіх інших користувачів центрального опалення, в тому числі закладів громадського та соціального значення (школи, дитсадки, лікарня і т.п.)?!!

   Тим не менш, підготовка до опалювального сезону триває повним ходом і проходить відповідно зі складеним та затвердженим керівництвом підприємства розкладом. І окрім проведення технічних робіт з ремонту та обслуговування системи теплопостачання та опалювальних агрегатів, на підприємстві створено комісію з питань підготовки до опалювального сезону, яка, в першу чергу, займається оновленням документації (договора тощо) згідно нового законодавства.

   Щовівторка зазначена комісія проводить на підприємстві робочі засідання із головами ОСББ та обслуговуючих організацій (щоправда останні хоч і дуже бажані, але дуже-дуже-дуже рідкі гості).

   Бажаючі учасники засідань мають можливість побачити процес підготовки на власні очі, задати питання безпосередньо фахівцям, поспілкуватися з працівниками.

   Крім того, підприємство почало роботи з ремонту асфальтного покриття, пошкодженого під час усунення аварійних ситуацій. Зокрема, 10 липня відремонтовано ділянки по вул. В.Бойка та Героїв України, 5.

   Що стосується проблем самого підприємства, якщо ці питання  хоч когось цікавлять, то вони залишаються ті ж самі – борги абонентів (як серед мешканців міста, так і серед комунальних підприємств) та економічно необґрунтований тариф.

   До речі, про борги… Загальна сума боргу абонентів перед підприємством складає 47 млн. 319 тис.грн., з них 37,7 млн. – населення,  9,5 млн. – місця загального користування та 9,3 тис.грн. – гаряче водопостачання.

   Тим не менш, підприємство продовжує працювати, готується до нового опалювального сезону і впевнено крокує до світлого, а головне – теплого, майбутнього.

   Тепла всім!

Інформаційна служба СП-ТОВ "Світловодськпобут"