До уваги мешканців міста!

 Адміністрація СП ТОВ «Світловодськпобут» інформує: згідно з рішенням виконкому про початок опалювального сезону, за умови настання середньої температури менше 8°С протягом 3-х діб, сьогодні СП ТОВ «Світловодськпобут» мало б розпочати опалювальний сезон в місті.

   Нагадаємо, що принаймні дві вагомі причини були на заваді нормального початку опалювального сезону: борг за розподіл газу перед ВАТ «Кіровоградгаз» та відсутність діючого тарифу на теплову енергію для споживачів.

   Першу проблему, не зважаючи на абсолютну бездіяльність міської влади, завдяки зусиллям генерального директора Сергія МОСКОВСЬКОГО, керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації та засновника підприємства вдалося вирішити. Тобто, газ для опалення міста є.

   Але розпочати опалювальний сезон без наявного тарифу СП ТОВ «Світловодськпобут» не має права. На лист-звернення (дивитися тут) міська влада жодним чином не відреагувала, черговий раз перекладаючи відповідальність за свою бездіяльність на адміністрацію і трудовий колектив нашого підприємства.

  Наразі, в терміновому порядку, Сергій МОСКОВСЬКИЙ (у свій День народження!!!) із директором з економіки Уляною БАКУТОЮ прибув до Кропивницького на чергову нараду у губернатора Кіровоградщини Марії ЧОРНОЇ з метою вирішення тарифного питання.

   «Отримати можливість подати тепло до домівок наших споживачів – буде найкращим подарунком для мене сьогодні!» – зазначив Сергій Володимирович.

 

  Про результати наради і, відповідно, рішення стосовно початку опалювального сезону, обов’язково проінформуємо згодом. Залишайтеся з нами.

 

Інформаційна служба СП ТОВ „Світловодськпобут”.