Підготовка до опалювального сезону 2020/2021:

кілька кроків вперед і один назад

  Опалювальний сезон все ближче з кожним днем. І хоч певна категорія громадян продовжує запевняти світловодців, що СП-ТОВ «Світловодськпобут» не збирається розпочинати черговий опалювальний сезон (більше того, активно намагається зробити все, аби так і було), ми пропонуємо до вашої уваги кілька моментів із затвердженого графіку підготовки до опалювального сезону 2020-2021 р.р.

  Одним із найбільш яскравих пунктів підготовки стала заміна котла на 2-й котельні (на фото). Після чергового обстеження старого агрегату, адміністрація підприємства дійшла висновку, що його дешевше замінити на новий, ніж ремонтувати. Варто зазначити, що новий котел – це, так би мовити, «внутрішні резерви» підприємства: його було придбано заздалегідь і законсервовано до цього літа. Якщо говорити про кошти, то на сьогоднішній день вартість такого опалювального обладнання складає близько 5 млн. грн.

  Протягом останніх місяців триває робота із відновлення та заміни запірної (перекривної/трубопровідної) арматури. На сьогоднішній день встановлено більше 100 одиниць.

  Поступово проводяться ремонтні роботи мережі в аварійних місцях, які було виявлено після останньої «гідравліки» – залишилося усунути 10 поривів із більш як 20 виявлених. По завершенню аварійних робіт буде проведено ще одне «гідравлічне» випробування мережі.

   «Підготовка до опалювального сезону проходить згідно із затвердженим графіком робіт, – говорить генеральний директор СП-ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський. – Мережу ремонтуємо. Обладнання приводимо до ладу, оновлюємо.  Стосовно технічної складової підготовки – все добре. Проблеми, скоріше, із політичною складовою – знову не затверджено тариф, не має взаємодії із владою. Це, звичайно, крок назад. Дивно, що навіть профільний заступник не може знайти спільну мову із іншими представниками влади. Тим не менш, ми працюємо згідно з графіком, адже до початку опалювального сезону залишилося всього два місяці.»

Інформаційна служба СП-ТОВ «Світловодськпобут»