«Світловодсьпобут» від сьогоднішнього дня починає опалювальний сезон 2020-2021 рр.

    22 жовтня в конференц-залі СП-ТОВ «Світловодськпобут» пройшла зустріч адміністрації підприємства із головами та представниками ОСББ та інших управляючих компаній житлового фонду міста. В зустрічі взяли участь представники виконкому, зокрема профільний заступник міського голови Володимир Шаповал та керівник УЖКГ Володимир Похілов.

  Відкрив зустріч генеральний директор СП Сергій Московський: «Офіційно повідомляю, що «Світловодсьпобут» від сьогоднішнього дня починає опалювальний сезон».

     Сергій Володимирович подякував усім учасникам підготовчого процесу, починаючи від профільного заступника мера В.Шаповала, який надавав підтримку та допомогу в рамках своїх повноважень та можливостей, до керівників ОСББ, які проводили інформаційну та консультативну роботу на рівні мешканців багатоквартирних будинків, та готували будинки до опалювального сезону.

     В свою чергу Володимир Шаповал зазначив, що всі сторони провели плідну роботу і підготовка до опалювального сезону в цьому році була на  високому рівні. Шкода, що не вдалося оновити певну частину застарілих мереж, та без затвердженої Інвестиційної програми підприємства це неможливо (виконавчий комітет не приймає її протягом 5 років).

       Всім присутнім на зустрічі було роздано Пам’ятки, з докладним описом процесу підключення будинку до загальних мереж опалення та надано рекомендації, як правильно «вводити» будинок в опалювальний сезон.

   Заступник головного інженера Євген Шевчук ознайомив присутніх із орієнтовним порядком підключення будинків до мережі:

    1-ша котельня – всі будинки підключатимуться завтра, починаючи з 9.00 ранку. В тому числі і Робітнича,2, хоча будинок не має акту готовності. До речі, у заступника міського голови В.Шаповала виникли певні питання до голови означеного ОСББ, але у неї, напевне, виникли більш нагальні справи і на зустрічі вона (голова ОСББ) присутня не була.

         2-а котельня – підключення почалося вже сьогодні. Спочатку заклади освіти та бюджетна сфера. Далі від вул.Бойка  до Хмельницького мікрорайону, наприкінці від Площі до автостанції. Приморська і Паркова – завтра, починаючи з 9.00 ранку.

          Котельні №№5 і 6 – сьогодні.

    Стосовно 3-ї котельні сказати складніше. За словами Сергія Московського, ремонтні бригади працюватимуть всі вихідні і підключення будинків плається з понеділка.

      Наприкінці зустрічі увагу присутніх привернула головний економіст СП-ТОВ «Світловодськпобут» Уляна Бакута, ознайомивши присутніх із листом від Міністерства розвитку громад та територій, в якому роз’яснюються основні питання «Щодо взаємовідносин із споживачами комунальних послуг та споживачами теплової енергії в умовах перехідного періоду».

          Як зазначає Мінрегіон, мета роз’яснень – забезпечення єдиного підходу до реалізації вимог чинного законодавства та уникнення його різночитань в умовах початку опалювального сезону 2020/2021 рр. Але по-суті, даний документ виключає можливість застосовувати новий тариф без проведення зборів співвласників будинків, що покладає додаткову відповідальність на керівників управляючих компаній.

 

     «Головна новина і найбільше наше досягнення на сьогоднішній день, – коментує генеральний директор СП-ТОВ «Світловодськпобут» С.Московський, – це початок опалювального сезону 2020-2021 років. Не зважаючи на всі складнощі переговорного процесу із «Кіровоградгазом»  (а вони були дуже складними), популістськими заявами і нездатністю реалізовувати власні рішеня міського керівництва, ми почали підключати будинки до теплопостачання. А також, ми не стали чекати середньодобових восьми градусів, адже температура в приміщеннях за таких погодних умов вже досить некомфортна.

      Хочу зазначити, що саме так повинно працювати виробництво – все згідно із затвердженим планом, пункт за пунктом. Ще раз хочу подякувати всім учасникам підготовчого процесу і, звичайно, своєму колективу!»

Інформаційна служба СП-ТОВ «Світловодськпобут»

 

      (На прохання присутніх на зустрічі, за посиланнями можете ознайомитися із Роз’ясненнями Мінрегіону

та Типовим договором з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії).

 

  П.С.: Наповнення мереж гарячою водою – чергове випробування для міських мереж, тому просимо поставитися із розумінням до можливого виникнення аварійних ситуацій. Та погодьтеся, краще їх виявити за нинішніх погодних умов, а не під час перших заморозків.

 

  П.П.С.: Деякі усунуті аварійні ділянки на сьогодні не засипані землею. Справа в тому, що трактор на підприємстві лише один і в порядку черговості дійде справа до кожної ями.