До уваги абонентів СП-ТОВ «Світловодськпобут»!

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

   Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 р., в період карантину та протягом 30-денного періоду з моменту його завершення, підприємствам житлово-комунального сектору заборонено нараховувати пені та штрафи за несвоєчасну оплату наданих послуг.

 

      Враховуючи зазначений Закон України та Постанову Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», враховуючи критичну ситуацію в країні та місті Світловодську зокрема і взявши до уваги інтереси мешканців Світловодська – споживачів СП-ТОВ «Світловодськпобуту», адміністрація підприємства прийняла рішення збільшити «вільний» від штрафних нарахувань період, і розпочати його не з 17 березня (дати прийняття Закону), а з 1 березня 2020 року.

 

Докладно в  документі зазначено:

 

  1. Відділу збуту та юридичному відділу НЕ проводити нарахування на стягнення неустойки (штрафів, пені) споживачам послуги за несвоєчасне здійснення платежів за теплову енергію з 01 березня 2020 р.

  2. Термін дії відповідного наказу відраховувати з 01.03.2020 року та протягом 30 днів з дня відміни карантину в Україні.

Інформаційна служба СП-ТОВ «Світловодськпобут»