Хто він - ворог нашого ворога?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Отже, декілька громадських організацій міста об’єднали свої зусилля і склали звернення до Прем’єра Гройсмана, в якому як можуть паплюжать «Світловодськпобут» і закликають урядовця особисто очолити «розстрільну» кампанію. Робота проведена серйозна, адже звернення підтримали більше трьохсот людей. Щоправда, багато хто підписував всією сім’єю, а дехто – не по одному разу, наприклад, такий собі пан Форостяний (№№6, 238).

   Тож, перша теза, на якій наполягає авторський колектив звернення, і повторює разів триста протягом семи сторінок, полягає в тому, що Спільне підприємство ТОВ «Світловодськпобут» створене незаконно. Дописувачі посилаються на рішення судів у жовтні 2014 та у лютому 2015 року про скасування  рішення Світловодської міської ради щодо створення СП-ТОВ «Світловодськпобут».

   Але забули (чи ігнорують) рішення Господарського суду Кіровоградської області від 21 травня 2015 року, яким поставлено остаточну крапку, щодо законності створення та діяльності підприємства.

   Йдемо далі: «…намагається чинити перепони відключенню …від централізованого опалення, скасовує у судовому порядку рішення виконкому СМР через замовні судові рішення…» і ще три мішки «гречаної вовни» про «…повне правове відверте насилля відносно громадян України».

   Проте, тут пану Гройсману розібратися легше, адже алгоритм відключення і всю законодавчу базу з цього питання затверджено безпосередньо Кабінетом Міністрів України.  І рішення виконкому щодо надання дозволу про відключення від СЦО, то від лукавого, тобто – незаконно.

   Але наша «могутня кучка автономщиків» і до міністрів «доколупалася», звинувативши службовців Міністерства у недолугості і корумпованості на поталу теплової мафії!

   Там далі і про тариф, і про МЗК, і про всі лиха людські, які несе для звичайних людей СП-ТОВ «Світловодськпобут». І з цього всього можна було б добряче поглузувати, але чомусь вже навіть не смішно…

   Наприклад, тому що переважна більшість споживачів до «автономщиків» не має ніякого відношення, проте, в даному випадку, веде себе досить передбачувано: СП бере гроші за свої послуги, і гроші немалі, ще й аварії трапляються – а це означає, що місцяни мають класового ворога. А ворог мого ворога, як кажуть, нам друг.

   Та тільки не зовсім… Уявіть собі, що в якійсь альтернативній реальності маразм взяв гору і СП-ТОВ "Світловодськпобут" закрили, спалили і зрівняли із землею. Щасливі «автономщики» отримали своє і заспокоїлись. А як щодо всіх інших? Що далі, наприклад, взимку? Ви дійсно вірите, що прийде хтось і збудує вам міні-котельні, дасть вам купу кредитів на індивідуальні засоби опалення, а у Світловодськ приїдуть тисячі майстрів, щоб встигнути обладнати все до перших холодів?

   Такого не буде. Ні в нашій, ні в альтернативній реальності. І допоки «автономщики» тихенько радітимуть своїй тимчасовій перемозі – всі інші будуть мерзнути. Чи варто черговий раз нагадувати, що це не тільки окремі споживачі, а й соціальні та освітні заклади, в числі яких лікарня, школи, дитячі садки? Хто тоді буде ворогом: мер, Гройсман (чи хто там замість нього)?

   І тут з’являється ота сама собака, яка завжди десь "зарита": треба так закрити СП, щоб тут же його відкрити, але з новими власниками. Наприклад, з тими, що одного разу перелізли через паркан, силою захопили адміністрацію і проголосили себе «народним керівництвом». З тим керівництвом, у якого ніколи не було права отримувати ліміти газу в НАК «Нафтогаз» (опалювати місто було б нічим), яке платило з каси деяким посадовим особам та окремим депутатам міськради і різало мережі на металобрухт, розповідаючи байки про попередників…Тоді одна з авторів зазначеного звернення не рахувала гроші місцян, а була цілком «за», відстоювала інтереси СП і не вважала його карою для населення. Можливо, теж мала свій шматок труби?

   Тим не менш, третій опалювальний сезон підприємство працює фактично без зауважень (не плутайте з безпідставними закидами осіб і організацій, які непокладаючи рук намагаються знищити підприємство). Працює без економічно обґрунтованого тарифу, без затвердженої інвестиційної програми, без виконання зобов’язань (сплати боргів) з боку місцевої влади.

  Працює, отримує ліміти, надає тепло. І знаєте що...? Працюватиме далі.

  Тепла всім.

Інформаційна служба Сп ТОВ "Світловодськпобут"

Поділитися

© 2017. СП "ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

gallery/fas-1

    «На тєбя уповаєм!» - приблизно так можна стисло охарактеризувати звернення, надіслане кілька місяців тому від блоку міських громадських організацій, об’єднаних спільним гаслом «Світловодськпобут – то тьма тмуща і зло злющє» на адресу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

   За правилами вітчизняного документообігу, звернення з часом повернулося до «Імперії Зла», аби надати пояснення та коментарі.

Офіційні пояснення надані, але опублікувати їх в повному обсязі – не реально.

Тим не менш, зазначений «…крик душі і заклик про допомогу…» проти «свавілля», «судових репресій», і знову «свавілля» вартий дотичного розгляду.