Сергій Московський: «Вдячні керівництву області,
що не залишили нас наодинці з проблемами»

   Зокрема, хочемо висловити вдячність губернатору Марії Чорній та її раднику Сергію Яковенко, який особисто взяв на контроль процес усунення аварійних ділянок у Світловодську. Сергій Анатолійович посприяв, аби допомогу в усуненні поривів колективу «Побуту» надали ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (надали екскаватор та бригаду зварювальників), ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів» (екскаватор) та ПП «Віктор і К» (бригада зварювальників).
   «Наш колектив дуже вдячний Марії Володимирівні та Сергію Анатолійовичу за те, що не залишили наше підприємство вирішувати проблеми самотужки, – говорить генеральний директор СП-ТОВ «Світло-водськпобут» Сергій Московський. – Їхня підтримка дала змогу усунути певні складні пориви набагато швидше, ніж це було б зроблено силами виключно наших працівників. Також вдячні ДПРЧ-17 під командуванням Стрельцова Юрія, за те, що в цей складний і напружений час взяли на себе обов’язок забезпечувати працівників ремонтних бригад харчуванням та гарячим чаєм».
    На даний момент залишилися незавершеними ремонтні роботи по Червоній, 16 та провулку Нагірному, 3. Але бригади ремонтників працюватимуть до повного усунення поривів навіть уночі.
   Отже, приємно відмітити, що питання початку та проходження сталого опалювального сезону у зимовий період 2021-2022 років у Світловодську насправді хвилює представників влади. Щоправда, допоки, нажаль, не світловодської…Тим не менш, Сергій Московський черговий раз закликає світловодського міського голову до співпраці, адже через зайву принциповість та непорозуміння страждають, в першу чергу, звичайні мешканці міста.
    П.С.: на момент підготовки цієї інформації утворився новий порив – біля ДНЗ №7. У зв’язку з чим будуть відключені від теплопостачання будинки №№ 2,4,6 по вул.Ювілейній. Усунення аварії заплановано на 21 листопада (неділя).


Інформаційна служба СП-ТОВ «Світловодськпобут»

     Нещодавно ми інформували про підтримку нашого підприємства з боку районної державної адміністрації, а вже сьогодні хочемо відмітити участь у налагоджені процесу подачі теплоносія до абонентів СП-ТОВ «Світловодськпобут» представників Кіровоградської обласної державної адміністрації.