Майже половина будинків Світловодська

не готова приймати тепло

    За інформацією інженерно-технічної служби, на даний момент підприємство завершило підготовку до опалювального сезону у повному обсязі. В процесі наповнення мереж водою виникло кілька аварійних ділянок, але критичних серед них немає – зусиллями трьох робочих бригад пориви буде ліквідовано найближчим часом.

    Відкрите питання стосовно газопостачання, адже передплата згідно з рішенням Світловодської міської ради, яка дозволила б відкрити газові засувки для опалення міста, здійснена не була. Тому нині ведуться непрості перемовини із адміністрацією «Кіровоградгазу», аби вирішити проблему постачання газу для початку опалювального сезону у Світловодську.

  Наступна проблема – готовність будинків до теплопостачання. Станом на 16 жовтня до початку опалювального сезону, точніше, до прийому теплоносія, готові лише 117 будинків із 232 по місту. З яких саме причин керуючі компанії не підготували свої «багатоповерхівки» до прийому теплоносія – не відомо: графік підключення будинків було розроблено і надано заздалегідь.

    Перевірити готовність свого будинку можете нижче за посиланнями:

   Інформація по перевірці житлових будинків та бюджетних установ до опалювального сезону 2020-2021р.р.

  Перелік житлових будинків, які мають підписані акти готовності до опалювального сезону 2020-2021р.р.

 

Увага, самочинне відкриття засувок для наповнення внутрішньо-будинкових мереж водою може призвести до аварії котлового обладнання та призвести до катастрофічних наслідків!!!