ПАМ'ЯТКА ПО ЗАПОВНЕННЮ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

    Заповнення житлових будинків проводити тільки за умови отримання дозволу після погодження з СП-ТОВ «Світловодськпобут» за телефоном +38 (068) 400-60-78.

   При умові, що житловий будинок готовий до опалювального періоду (наявні манометри до і після вхідної засувки) спочатку перевіряємо тиск до вхідної засувки. За наявності тиску починаємо повільно відчиняти засувку на зворотному трубопроводі і прислухаємось до шуму води у трубопроводі. Зачекавши приблизно 40 хвилин і впевнившись, що немає в трубопроводі будь-яких звуків повільно відчиняємо засувку на подавальному трубопроводі.

   При умові, що житловий будинок не готовий до опалювального періоду (немає манометрів до і після вхідної засувки будинку) повільно відчинити засувку на зворотному трубопроводі і за наявності шуму води у трубопроводі будинку відчинити спускний кран з метою візуальної перевірки тиску. Потім зачиняємо спускний кран. Зачекавши приблизно 40 хвилин за умови відсутності у трубопроводі будь-яких звуків повільно відчиняємо засувку на подавальному трубопроводі.

   Далі потрібно провести розповітрювання системи опалення на верхніх поверхах будинку у будинках з нижньої розводкою, або на дахах (квартирах на верхніх поверхах) у будинках з верхньою розводкою.

   У випадку аварійної ситуації зателефонувати за номером

диспетчерської служби СП-ТОВ «Світловодськпобут» +38 (067) 37-42-930.

 

Адміністрація СП-ТОВ «Світловодськпобут».