КЕРІВНИЦТВО ТА ПРОВІДНІ СЛУЖБИ

© 2017. ТОВ "Світловодськпобут". All Rights Reserved.

Про встановлення ТОВ «Світловодськпобут» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання

 

Рішення виконавчого комітету №607 "Про встановлення ТОВ «Світловодськпобут» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання"

Прийнято: 26 жовтня 2022

 

 

 

До уваги абонентів ТОВ «Світловодськпобут»!

   

   Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869  та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України 12.09.2018 року № 239, Товариством з обмеженою відповідальністю «Світловодськпобут»  надано на розгляд виконавчого комітету Світловодської міської ради розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

   Детально ознайомитись з розміром та структурою планованого тарифу можна на офіційному сайті ТОВ «Світловодськпобут» тут.

  Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді за адресою ТОВ «Світловодськпобут : вул. Г.Сковороди, 2а, або за адресою виконавчого комітету Світловодської міської ради : вул. Героїв України, 14 у термін з 01 липня 2022 р. по 07 липня 2022 р.

З повагою, Адміністрація ТОВ «Світловодськпобут»