Колектив "Світловодськпобуту" готовий до рішучих дій

gallery/вик

Працівники СП-ТОВ "Світловодськпобут" після

крайнього засідання виконкому 2 листопада,

на якому знову не затвердили

економічно-обґрунтований тариф на опалення,

вирішили вдатися до кардинальних дій

        Розглянувши пакет документів, підготовлених спеціалістами підприємства, вивчивши стан розрахунків та історію проплат за газ, НАК "Нафтогаз України" погодили виділення для СП-ТОВ "Світловодськпобут" номінацій на газ до 30 листопада 2018 року. Залишилися формальності - підписання додаткових угод про постачання газу для опалення міста.
    Щоправда, є ще одна формальність – виконком має прийняти рішення про затвердження економічно обґрунтованого, об’єктивного тарифу.
  Та враховуючи позицію деяких членів виконавчого комітету Світловодської міської ради по відношенню до "Світловодськпобуту", говорити про об’єктивність вже не варто. Скоріше – про адекватність. Хоча і адекватності шукати у вчинках можновладців не варто. 
    Саме так вирішили працівники СП-ТОВ "Світловодськпобут" після крайнього засідання виконкому 2 листопада, на якому знову не затвердили економічно-обґрунтований тариф на опалення, і готові вдатися до кардинальних дій.
    Зокрема, трудовий колектив підприємства підготував офіційне звернення до керівництва "Світловодськпобуту" та міста в цілому,  в якому попереджають: якщо ситуація із затвердженням тарифу (який би став гарантією погашення заборгованості із заробітної плати та виплати її у майбутньому) не вирішиться у 10 денний термін, вони, представники колективу, залишають за собою право припинити подачу теплоносія в місто і неявкою на "безкоштову" роботу.
    "Колектив підприємства відповідально виконуємо всі покладені на нас обов'язки, не зважаючи на суттєву затримку заробітної плати. Але в подальшому така ситуація стосовно не розрахунку з нами по заробітній платі та неприйняття економічно обґрунтованого тарифу продовжуватись не може, оскільки ми всі також мешканці нашого міста і ні в якому разі не звільнені від обов’язкових платежів як за житлово - комунальні послуги, так і на господарські потреби наших родин.
    Звертаюсь до Вас з проханням дуже уважно та відповідально поставитись до виконання покладених на Вас обов’язків, розглянути наше звернення та вирішити нарешті питання щодо своєчасної виплати нам заборгованості по заробітній платі.
    В разі продовження такої ситуації на протязі десяти календарних днів, залишаємо за собою право не з'являтись на свої робочі місця… Робота всіх котелень міста буде підтримуватись лише на технологічному мінімумі, а в разі не вирішення ситуації в подальшому буде зупинена.", - йдеться в зверненні.

   Отже, 12 листопада о 00.00 "Світловодськпобут" припинить подавати тепло в місто. Більше 12 тисяч квартир, лікарня, дитячі садки та школи, заклади соціального, культурного значення і т.п. залишаться без опалення через дрібні особистісні інтереси та політичні амбіції кількох осіб.
   Для вирішення проблеми є 10 діб! Відлік почався…

Поділитися