Проблеми опалення окремих будинків. Що зроблено і подальші дії

gallery/attachments-Image-images

Багаторазові нагадування про те, що система централізованого теплопостачання залежить від своєї цілісності та збалансованості, завжди сприймалася скептиками неоднозначно. Аж до цієї зими, коли відразу декілька будинків отримали в своїх мережах показник тиску, менший від мінімально достатнього для більш-менш нормального опалення. Тим не менш, вимоги до надання послуг ніхто не відміняв, тож проводяться заходи з нормалізації тиску в системі як керівництвом «Світловодськпобуту», так і зусиллями самих мешканців цих будинків.

  У будинку №77 по вул. Героїв України (ОСББ «Злагода-77») 31 квартира має автономне опалення, тож майже 40% системи ЦО відключено. Останнім часом навколо зазначеного ОСББ точиться чимало розмов, а то й гнівних звинувачень. Проте варто зазначити, що керівник ОСББ Віталій Юшко завчасно подбав про вирішенні даної проблеми, встановивши в міжопалювальний сезон обладнані індивідуальні теплові пункти, забезпечивши таким чином мешканців будинку нормальним опаленням у зимовий період.

   «Керівник ОСББ зобов’язаний зробити все від нього залежне, аби його мешканці мали нормальні умови проживання, в тому числі – якісне опалення, – коментує ситуацію генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський, – тому рішення В.Юшка, стосовно встановлення індивідуальних теплових пунктів, найкращий варіант.»

   Будинок №12 по вулиці Грушевського – найвища точка в місті, тому падіння тиску в будинкових мережах – цілком прогнозована реакція на втручання в загальноміську систему ЦО. Тут проблему намагалися вирішити власними силами, обладнавши систему допоміжними агрегатами без відома підприємства.

   «Від вирішення проблеми 12-го будинку ми не відмовляємось, - говорить Сергій Володимирович, - але спочатку треба розібратися, що то за обладнання і як його далі правильно налаштувати та експлуатувати таким чином, аби від того не страждали мешканці інших будинків. Наразі до ЖКП направлено листа із відповідним запитом. Будемо працювати»

  Проблему зниження тиску в системі опалення будинку №75 по вул. Героїв України вже вирішено за рахунок СП-ТОВ «Світловодськпобут» - встановлено насос Wilo, який нормалізує подачу тепла до будинку.

   Подібним чином буде вирішено проблеми будинків №№71 та 73. Оплату проведено, прибуття насосів до Світловодська очікується найближчим часом. Тож сьогодні-завтра тиск нормалізується і в цих будинках.

  Проте, варто пам’ятати, що будь-яке втручання в загальноміську систему централізованого опалення призводить до небажаних наслідків, які, зазвичай, з’ясовуються вже після початку опалювального сезону.

Поділитися