Окрім здійснення основного виду діяльності – забезпечення міста тепловою енергією, – підприємство активно розвиває додаткові напрямки діяльності, що дозволяє збільшити обсяги реалізації, в повній мірі задіяти працівників в міжопалювальний період, залучати додаткові обігові кошти для сталого функціонування підприємства.

Виробнича база – шість котелень, загальною потужністю 115 Гкал/год, довжина теплових мереж (разом із вводами інженерних мереж до будинків) – 80,9 км (у двохтрубному вимірі). Додатково підприємство обслуговує автономну котельню центральної районної лікарні.

Основний напрямок діяльності підприємства – виробництво теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення.

Опубликовано

18.10.2018

 СП – ТОВ «Світловодськпобут» повідомляє, що не отримало жодних пропозицій чи зауважень стосовно інвестиційної програми

Опубликовано

04.10.2018

 В результаті реалізації заходів інвестиційної програми буде досягнуто суттєве підвищення ефективності використання палива, яке в свою чергу, приведе до зменшення рівня викидів парникових газів.  Впровадження інвестиційної програми створить значні економічні, екологічні та соціальні вигоди для м. Світловодськ.

Опубликовано

12.07.2018

   Спільне підприємство "Товариство з обмеженою відповідальністю "Світловодськпобут", як оператор зовнішніх інженерних мереж, інформує власників (співвласників) будинків зазначених в таблиці про намір встановлення вузлів комерційного обліку.

Опубликовано

12.07.2018

   СП ТОВ «Світловодськпобут» інформує споживачів про прогнозовані зміни тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення в зв’язку з коригуванням окремих складових тарифу, а саме  - витрат на оплату праці.

Опубликовано

06.04.2018

Шановні працівники  СП ТОВ «Світловодськпобут»!

Шановні світловодці!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю вас

із Воскресінням Христовим,

з Пасхою Христовою!

Опубликовано

19.03.2018

16 березня, напередодні професійного свята – Дня працівника комунальної сфери та побутового обслуговування населення, – у конференц-залі «Світловодськпобуту» генеральний директор Сергій Московський
привітав колектив підприємства та особисто
вручив вітальні грамоти окремим працівникам.

Опубликовано

07.03.2018

    Щиро і сердечно вітаю

Вас із весняним святом – 8 Березня.
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

З безмежною повагою і вдячністю,
генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут»

Сергій Московський.

Опубликовано

23.01.2018

   Розпорядженням генерального директора підприємства

затверджено графік прийому громадян

представниками адміністрації СП ТОВ «Світловодськпобут»

Опубликовано

10.01.2018

   Новорічні свята практично закінчилися і життя поступово повертається до жорсткої буденності зі своїми справами, акцентами та нагальними питаннями. І старими проблемами…

Опубликовано

31.12.2017

Субсидії, тарифи, енергоефективність. 
Запитання і відповіді
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України
НАК "Нафтогаз України"